هاست دی ال

ارائه دهنده سرویسهای توسعه و میزبانی وب در داخل و خارج کشور

معرفی

گروه هاست دی‌ال پس از چند سال فعالیت در زمینه میزبانی سایت های پربازدید و کسب مهارت و تجربه لازم به طور رسمی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ و با هدف ارتقاء سطح کیفی این قبیل سایت‌ها آغاز کرده و به مرور زمان با تکمیل کادر فنی و جذب نیروی متخصص اقدام به گسترش خدمات خود نمود. از سال ۱۳۹۲ و در همکاری با شرکت انتقال اطلاعات آسیاتک با فراهم شدن زیرساختهای لازم، سرورهای با کیفیت داخلی نیز به مجموعه هاست دی‌ال اضافه گردید.


سیاست

در راستای سرویس‌دهی و پشتیبانی در بالاترین سطح کیفی ممکن، سیاست فعلی هاست دی‌ال ارائه خدمات به صورت ویژه و گزینشی می‌باشد.


دست‌آوردها

بهره‌گیری از دانش نرم افزاری روز و استفاده از سرورهای قدرتمند در کنار مسئولیت‌پذیری و پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی هاست دی ال را در زمره برترین شرکتهای میزبانی ایرانی قرار داده است، به طوری که در حال حاضر بابیش از ۱۰۰ ابَر سرور در داخل و خارج کشور مفتخر به میزبانی برترین سایتهای ‌فارسی زبان هستیم.

شایان ذکر است همکاری با بزرگترین سایتهای دانلود نرم افزار، خبری-تفریحی، آپلود سنتر، شبکه‌های اجتماعی، بازی‌های آنلاین، بلاگدهی و غیره سبب شده تا هاست دی‌ال سهم عظیمی از پهنای باند و ترافیک ملی و بین‌المللی داشته باشد تا جایی که به جرأت میتوان گفت هاست‌دی ال بزرگترین میزبان سایتهای پرمصرف در خاورمیانه میباشد.


مدیر مسئول
حامد اعتصامی فر