گزارش خطا

شما در حال مشاهده نسخه Beta سایت هاست‌دی‌ال هستید. لطفاً در هنگام استفاده از سایت، در صورت مشاهده هرگونه باگ یا خطا، گزارش خود را به شکل زیر برای ما ارسال نمایید:


آدرس صفحه و نحوه مواجهه با خطا را برای ما شرح دهید و در صورت نیاز از صفحه عکس بگیرید.


اگر عضو سایت هستید، گزارش خود را در قالب تیکت جدید برای دپارتمان فنی ارسال نمایید. در غیراینصورت، گزارش خود را به ایمیل support@hostdl.com ارسال نمایید.


رفتن به بالا
ورود|ثبت نام

اطلاعیه‌ها

مشاهده همه
هیچ اطلاعیه جدیدی یافت نشد.

File Hosting Serviceسرویس هاست دانلود

خدمات هاست دانلود، برای میزبانی هرگونه فایل ایستا (static) از جمله تصاویر و فایل‌های رسانه‌ای و دانلودی، مناسب بوده و قابلیت میزبانی برای تعداد دانلود بالا را به‌راحتی داراست.

سرورهای دانلود با استفاده از سخت‌افزارهای مبتنی بر RAID و هارددیسک‌های Enterprise، دارای عملکرد I/O بسیار بالا هستند و قادر به مدیریت هزاران اتصال هم‌زمان است.

این سرویس توسط سایت‌های دانلود بزرگ ایران مورداستفاده قرار گرفته و کیفیت بالایی را فراهم آورده است.

امکان بارگذاری فایل بر روی این سرویس وجود دارد، اما نصب CMS مانند WordPress امکان‌پذیر نمی‌باشد. برای استفاده از CMS ها، می‌بایست از هاست سایت استفاده کنید.

این سرویس فاقد پنل کنترل‌های متداول بوده و دسترسی از طریق FTP امکان‌پذیر است که از طریق پنل هاست دی ال امکان مدیریت FTP Account فراهم است.

Webserver استفاده شده nginx بوده که کلیه moduleهای متداول آن نصب و قابل‌استفاده است.

امکان ارائه PHP به صورت minimal وجود داشته و صرفاً برای مدیریت فایل یا استفاده از X-Accel-Redirect فراهم است.

Plans Pricesپلن‌های هاست دانلود

در همکاری با شرکت انتقال داده آسیاتک و در بستر شبکه ای پایدار و پهنای باند وسیع، خدمات هاست دانلود داخل کشور مناسب میزبانی انواع فایلهای دانلودی بر روی سرورهای بسیار قدرتند و با کیفیت عالی و قیمتی مناسب ارائه میگردد.
این خدمات برای سایتهای دانلودی با خروجی بالا با شرایط استثنایی و به صورت اسپانسری نیز قابل ارائه میباشد.
موقعیت سرور
انتخاب پلن
0%
فضا
-
0%
پهنای باند
-
قیمت:
0تومان
نام پلن:
-
دوره پرداخت:
-