گزارش خطا

شما در حال مشاهده نسخه Beta سایت هاست‌دی‌ال هستید. لطفاً در هنگام استفاده از سایت، در صورت مشاهده هرگونه باگ یا خطا، گزارش خود را به شکل زیر برای ما ارسال نمایید:


آدرس صفحه و نحوه مواجهه با خطا را برای ما شرح دهید و در صورت نیاز از صفحه عکس بگیرید.


اگر عضو سایت هستید، گزارش خود را در قالب تیکت جدید برای دپارتمان فنی ارسال نمایید. در غیراینصورت، گزارش خود را به ایمیل support@hostdl.com ارسال نمایید.


رفتن به بالا
ورود|ثبت نام

اطلاعیه‌ها

مشاهده همه
هیچ اطلاعیه جدیدی یافت نشد.

Shared Hosting Serviceسرویس هاست سایت

خدمات میزبانی سایت به‌صورت مدیریت شده و در محیطی امن و باکیفیت ارائه می‌شود. این سرویس برای تمامی CMS مبتنی بر PHP/MySQL، از جمله WordPress، WooCommerce، Laravel، Joomla و سایر Framework ها، مناسب و قابل‌استفاده است.

این سرویس برای هر سایت با هر میزان بازدید مناسب بوده و بستری مطمئن و باکیفیت و امن برای سایت‌ها ایجاد می‌کند و باتوجه‌به منابع تخصیص‌یافته بالا، توسط سایت‌های پربازدید زیادی مورداستفاده قرار گرفته که بعضاً نیازمند سرور اختصاصی بوده‌اند.

هاست دی ال از عناوین تبلیغاتی مانند هاست WordPress یا WooCommerce استفاده نمی‌کند، زیرا این سرویس با همه این موارد سازگار است و قابل‌استفاده و بهینه‌سازی شده برای هر نوع استفاده‌ای است.

منابع این سرورها همواره به نحوی تنظیم شده‌اند که حداقل ۲۰٪ منابع سرور را در حالت آزاد و رزرو داشته باشد تا کیفیت سرویس همیشه در سطح کاملاً مطلوب و پایداری قرار گیرد.

هاست دی ال به‌منظور حفظ سطح کیفیت، به‌هیچ‌عنوان اقدام به oversell روی سرورهای میزبانی نمی‌کند.

تکنولوژی‌های مورداستفاده:

کنترل پنل محبوب cPanel جهت سهولت کار Cloudlinux OS برای ایجاد محیطی امن و ایزوله جهت مدیریت منابع به‌صورت اختصاصی و افزایش امنیت Litespeed webserver جهت افزایش performance و کیفیت سرور ابزارهای امنیتی مانند Imunify360 و CageFS و Jetbackup5 جهت سهولت در بازیابی توسط کاربر خود

Plans Pricesپلن‌های هاست سایت

خدمات میزبانی داخل کشور در همکاری با شرکت انتقال داده آسیاتک واقع در مرکز داده آن شرکت در مرکز مخابراتی زیرساخت ارائه میگردد. این سرویسها دسترسی و سرعت بیشتری را با حداقل قطعی و اختلال برای سایتهایی با بازدیدکننده داخلی به ارمغان آورده است.
خدمات میزبانی خارج کشور در مرکز داده Hetzner آلمان با backboneهای قدرتمند خارجی و آخرین نسل سخت افزاری اعم از CPUهای 5GHz و دیسک‌های پرسرعت NVMe به صورت RAID و RAM DDR5 ارائه میشود. این سرویس برای سایتهایی با اولویت ارتباطات بین الملل و یا با پردازش‌های سنگین مناسب است.
موقعیت سرور
انتخاب پلن
0%
فضا
-
0%
پهنای باند
-
0%
منابع CPU
-
0%
حجم دیتابیس
-
0%
تعداد دیتابیس
-
0%
دامنه افزوده
-
0%
دامنه پارک شده
-
0%
اکانت FTP
-
قیمت:
0تومان
نام پلن:
-
دوره پرداخت:
-